(Елайджа Вуд бере інтерв'ю у маніяка)

Елайджа Вуд відомий не лише роллю сором’язливих хлопчиків та бравого гобіта Фродо: у жанрі жахів та трилерів цей парубок почувається доволі комфортно, варто згадати хоча б культовий «Факультет» чи нещодавній трилер «Іди до татка».

І ось Deadline публікує ексклюзивну новину про те, що Елайджа гратиме аналітика ФБР у черговій стрічці про зловісно відомого Теда Банді«No Man Of God».

У прес-релізі вказано, що дія відбуватиметься здебільшого у кімнаті для допитів, а сам фільм буде заснований на реальних стенограмах, взятих із бесід між Білом Гаґмаєром та серійним убивцею Тедом Банді.

Стрічка оповідатиме про складні відносини, котрі склалися між цими чоловіками в останні роки перебування Банді в камері смертників.

Виконавчим продюсером стрічки стане Скотт Дерріксон, відомий такими роботами як «Доктор Стрендж», «Сіністер», Шість демонів Емілі Роуз», а за сценарій відповідає Ембер Сілі.

Нагадаємо, що про Теда Банді знято немало стрічок, зокрема, нещодавно Зак Ефрон зіграв маніяка у стрічці від Netflix «Надзвичайно негідний, вражаюче злий і огидний».

Пропонуємо також ознайомитися з іншими стрічками про Нейлонового Убивцю, котрий погубив не менш ніж три десятки жінок та дівчат:

Вбиваючи Америку (1981)

Вбивство: без очевидних мотивів (1984)

Найгучніші злочини XX століття (1992)

Серійні вбивці (1994)

Різник (2002)

Бесіди з вбивцею: Записи Теда Банді (2019)

Надзвичайно негідний, вражаюче злий і огидний (2019)

tedbundy1280x640.jpg

Подобається проєкт? Ви можете підтримати нас, всі кошти підуть виключно на розвиток «Бабая»

Бажаєте опублікувати свої матеріали? Пишіть нам на пошту: