Роман Стівена Кінґа «Темна половина» отримає нову адаптацію

Режисером виступить Алекс Росс Перрі


 (Роман Стівена Кінґа «Темна половина» отримає нову адаптацію)

Кіностудія Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) працює над новою екранізацією роману Стівена Кінґа «Темна половина».

Як повідомляє Deadline, зйомки доручили Алексові Россу Перрі – відомому американському інді-постановникові.

Тридцятип’ятирічний Перрі насамперед відомий як режисер драм «Її запах» з Елізабет Мосс, «Королева Землі» і «Золоті виходи». Також за його сценарієм створено фільм «Крістофер Робін».

Роман «Темна половина» побачив світ 1989 року і написаний практично «за реальними подіями»: незадовго до написання книги Стівену Кінґу довелося позбутися свого творчого «двійника», Річарда Бахмана.

В основі сюжету історія про письменника Теда Бомонта з Касл-Рока, який у дитинстві пережив операцію з видалення пухлини мозку через внутрішньоутробне поглинання близнюка. Бомонт стає популярним, але не завдяки творам, опублікованим під своїм ім'ям, а завдяки псевдоніму Джордж Старк, під яким він публікує похмурі детективи. Незабаром таємниця псевдоніма виходить назовні, Бомонт розкриває альтер-еґо і символічно ховає літературного двійника – однак той зовсім не збирається залишати Бомонта.

Перша екранізація твору вийшла 1993 року. Тоді режисером стрічки виступив майстер зомбі-горорів Джордж Ромеро. Головну роль виконав Тімоті Гаттон. Однак картина Ромеро провалилася в прокаті – касові збори в $ 10 мільйонів не змогли навіть покрити бюджету в $ 15 мільйонів. Представники MGM уже заявили, що нова кіноверсія «Темної половини» буде свого роду переосмисленням як самої книги, так і попередньої спроби її екранізувати.

До слова, раніше Перрі також оформив співпрацю з Legendary, за якою має написати і поставити екранізацію «Зупинки по дорозі» (Rest Stop) – одного з численних оповідань Стівена Кінґа, яке входить у збірку «Коли впаде темрява». Історія розповідає про ще одного письменника Джона Дикстру, який пише під псевдонімом Рік Гардин.