Офіційна анотація до роману Макса Кідрука "Де Немає Бога"

Як зазначив автор: “Це не буде новий трилер, горор чи фантастика. Це буде драматичний, психологічний роман”. Але редакція вже ознайомлена з цим твором. І може запевнити: це страшна річ.

Поділитися

Офіційна анотація до роману Макса Кідрука "Де Немає Бога"

Люди - соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар'єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них - рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

"Де немає Бога" - новий роман Кідрука - спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

_______________________

Замовити книгу з автографом можна тут - goo.gl/A2Ew4H. Орієнтовна дата розсилання замовлень - 10 вересня.

Подобається проєкт? Ви можете підтримати нас, всі кошти підуть виключно на розвиток «Бабая»

Бажаєте опублікувати свої матеріали? Пишіть нам на пошту: