Сектор АН593Ш

Верховному Настоятелю

Київського Науково-Дослідного Інституту Незвіданної Безодні

Василенку Льву Васильовичу

старшого культиста І класу

лабораторії міжсвітових викликань

Крамарчука Артема ПетровичаДокладна


Доводжу до Вашого відома, що за поточний період з 07.11.1987 р. по 10.11.1987 р. співробітниками лабораторії міжсвітових викликань проведена низка експериментів у секторі АН593Ш виміру 93Y. До роботи був залучений весь персонал лабораторії, включаючи молодших культистів та практикантів. Метою роботи було виявлення живих, а можливо й розумних, істот в зазначеному секторі. Попередні дослідження сусідніх секторів не давали позитивних результатів. Проте сигнали, які вже півроку отримує відділ Телепатичного Контакту, вказували на те, що їх джерело знаходиться саме в квадранті секторів АН.

10.11.1987 р. під час експерименту сталась позапланована ситуація. Молодший культист Приходько О.Н., роз’єднуючи коло, втратив свідомість. При падінні його балахон зачепився за палаючу свічку і спалахнув. Вогонь вдалося швидко загасити, але привести непритомного до тями не могли ще тривалий час. Він не реагував ні на нашатирний спирт, ні на замовляння чи обкурювання беладоною. Було вирішено звернутися до штатного лікаря, та в той момент Приходько подав ознаки життя. Він відкрив очі й, втупившись у стелю, почав кричати нерозбірливі фрази. Продовжувалось це близько п’ятнадцяти хвилин, після чого свідомість знов покинула його. В інститутському лазареті з ним повторювалась та сама ситуація ще кілька разів. Наступного дня Приходько остаточно прийшов до тями, проте нічого не пам’ятав про події попереднього дня.

На засіданні керівництва відділу з надзвичайних ситуацій був детально розібраний описаний вище інцидент і постановлено (з погодження завідуючого відділу Безмежного Хаосу) продовжити розпочату роботу в секторі АН593Ш, але лише за участі досвідчених спеціалістів.

13.11.1987 р. був узгоджений список допущених до експерименту осіб, в який, крім старших культистів лабораторії, ввійшли заступник Генерального Жреця з питань міжвимірних взаємин Акімов М.Я. та ментальний інженер ІІ категорії Терещук Д.В.

15.11.1987 р. о 10.43 було розпочато новий експеримент. До центру накресленого фосфорною крейдою пантакля було покладено жертовне тіло юнака. По периметру, з семи сторін світу, палали чорні свічки. Дослідна група стояла колом, взявшись за руки. Почали, згідно інструкцій, з ритуальних наспівів. Коли свічки догоріли до половини, пантакль почав мерехтливо сяяти. Як і прописано у таких випадках, група промовила викликальне замовляння, а в момент спалаху вогників — до центру вийшов Акімов М.Я. Використовуючи ритуальний ніж (ГОСТ4623.56), він одним рухом розрізав живіт юнака. Вийнявши нутрощі, Акімов розкидав їх довкола себе, промовляючи закляття зі Стандартної Культичної Процедури №78–22–19. Через 6 хвилин 37 секунд з розрізу на тілі юнака виліз жовтий мацак. Істота звивалася, хапаючи повітря та наче шукаючи здобич. В цей час Терещук Д.В. повідомив, що вловив чіткі імпульси, проте не може їх зрозуміти, оскільки з частотами, на яких вони надходили, їх відділ ніколи не мав справи.

Подальший перебіг експерименту розгортався доволі стрімко та набув досить неочікуваних обертів. Акімов мав необережність підійти ближче до жертовного тіла, й мацак обхопив його праву ногу. Той намагався вирватись, проте безрезультатно. Мацак почав тягнути заступника Генерального Жреця до тіла юнака, яке на той момент почало шарпатись на підлозі й роздуватись. Розріз значно збільшився, розриваючи плоть, і з нього винирнуло хробакоподібне тіло. Описати побачене дуже складно, оскільки на поверхні воно було менше десяти секунд. Єдине, що можна сказати точно, тіло було брудно-жовтого, місцями з червоними вкрапленнями, кольору, мало незліченну кількість темних очей й повністю було вкрите джгутиковими відростками. Терещук обм’як у своєму кріслі без свідомості. Як з’ясувалося потім, його мозок не витримав потоку отриманих імпульсів. Ми продовжували непорушно стояти колом, бо раптовий його розрив міг призвести до катастрофічних та руйнівних наслідків через утворення надкількості вільної енергії. Істота підтягла до себе Акімова і, звернувши на нього десятки своїх очей, миттєво зникла в жертовному тілі, затягнувши з собою заступника Генерального Жреця.

Лабораторію огорнула темрява, а коли включили світло, у центрі пантакля було порожньо. Подальші події описані в звіті Шинкаренка І.Н.


16.11.1987 р.

Крамарчук. А. П.


Крамарчуку А.П.

Верховного Настоятеля

Василенка В.Л.


Негайно припинити всі роботи в секторі АН593Ш. Розслідуванням інциденту займається спеціальна група КДБ, на чолі з полковником Рахманіновим К.Н. Всім співробітникам лабораторії заборонено покидати територію інституту до роз’яснення ситуації. Режим цілковитої секретності та співпраці з органами.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

17.11.1987 р.

Василенко В.Л.

Знаходиться в групах

Прийом оповідань: Допущені на конкурс
Перший етап: Казан Ваала
Історія статусів

21/04/20 01:59: Прийнято на конкурс • Прийом оповідань
22/04/20 02:12: Грає в конкурсі • Перший етап
26/04/20 21:00: Вибув з конкурсу • Перший етап