DELETED

Твір видалено на прохання автора.

Знаходиться в групах

Прийом оповідань: Допущені на конкурс
Перший етап: Команда Еші Слеші
Історія статусів

16/05/21 23:57: Прийнято на конкурс • Прийом оповідань
17/05/21 03:15: Грає в конкурсі • Перший етап
23/05/21 21:00: Вибув з конкурсу • Перший етап

Коментарі 17

1
Сподобалося, спонукає більше почитати про сера Артура Конан-Дойля та інших згаданих осіб)
1
Гарднер народився 1974, Конан-Дойль помер 1930. Проміжок часу окреслено напрочуд дивно. В кінці листа нема лапок. Діалог на початку варто було оформити краще, адже в листі перед нами постає сила-силенна персонажів, і хто до кого потім говорить - встановити складно. Оповідання красиве, нагадало "Лабіринт Фавна". Щасти)
1
Не знаю, про якого ви Гарднера, але Едвард Л. Гардднер, один з провідних членів Теософічного товариства народився у 1869-му, а помер у 1969--му)))
0
Гугл на перший запит видає якогось композитора, однак обидвоє мені не відомі.
0
Це, загалом, не дивно - персонажі цієї історії не настільки відомі. Проте, щоб знайти відомості про них варто гуглити саме назву оповідання (краще англійською, звісно)
2
Ви написали дуже історичне оповідання. Мені подобається, як гарно передані деталі доби та мітологічні речі. Ми всі знаємо, що не можна брати їжу у фей, однак, на жаль, не завжди це може врятувати. Дякую.

3А3ї+Аü+3q0HAçY33nukï07ïP,R¡
0
Загадкова історія. Класно), але є «білі плями».
А чому вибір пав саме на Джо? Френ не цікавила монстра?
Вам треба рухатися далі, успіхів)
0
Усе вельми просто:
"– Тільки мусиш мовчати, – шепоче та. – Нічого не кажи, доки ми в колі. Ані пари з вуст!"
Далі:
"Джо ... дивиться на подругу, але та не може допомогти їй. Мусить мовчати – інакше чудовисько під ногами почує…"
Далі:
"– Ні!!! – ... Джо кидається навтьоки."

Джо заговорила, тому чудовисько обрало її.
1
Дякую усім за теплі слова) І щоб одразу все не спойлерити, натякну - Конан-Дойль - не єдиний реальний історичний персонаж в оповіданні)
1
Шкода, що від вас лише одне оповідання. Хотілось би ще щось почитати.
1
Хтозна, може й читали) Деанон покаже)))
4
Сподобалось дуже, маю таке припущення, що ельфи хотіли через напій примусити дівчат залишитись з ними. Є така легенда, що якщо попадеш до фейрі у гості, не можна там пити-їсти та не захоплюватись їх танцями. Бо, може вони і дозволять повернутись, але у нашому світи можуть пройти трійко століть.
1
Написано атмосферно! Але це швидше жорстока казка. ніж темне фентезі чи горор.
1
Головний недолік твору — величезна кількість непотрібних імен-героїв і зайвих подробиць. Вони сильно розпорошують увагу.
Головна потенційна перевага — феї і ельфи. Це міг би бути чудовий горор у незвичних декораціях, але вийшло ближче до фентезійної казки. Так мені здалось.
Відзначу оригінальну задумку з гармонійним вплетенням історичних осіб. Плюсик в карму
2
Хоч і не люблю ельфів з крильцями, але дуже і дуже дякую). Чудова атмосфера та чудова мова! І приємно, що нагадали читачам про захоплення сера Артура Конан-Дойля містикою та окультизмом. Бо цей бік його життя не дуже багатьом відомий. Отже, Ваше оповідання не тільки красиве, а й корисне - просвітницьке. Ще раз спасибі!)
0
Гарний британсько-кельтський колорит. Хоча спочатку феї описані аж дуже премилі, казкові (британські духи геть не завжди такі) - і тим сильніший контраст із тим, що відбувається далі. Ельфійський напій, келих - як у казці "Паж і срібний келих". Можна назвати історичним фентезі. І несподівано - але враховуючи, що Артур Конан-Дойль писав про фей - наприкінці виникає детектив. Оповідка не налякала, але витримана у літературному стилі.
0
Фентезі явно не моє. Хоча написано гарно й чітко. Закордонні імена якось мені не йдуть у парі з українським конкурсом.