("Обитель зла" стане горором знову)

Шість частин зомбі-франчайзу "Обитель зла" з нашою україночкою Мілою Йовович у головній ролі заробили американським кіномейджорам 1.2 мільярда доларів. Після "Фінальної битви" кінороби пообіцяли, що шоста стрічка дійсно стане фіналом історії. Проте це значило лише те, що закінчиться історія Еліс, а нас чекає перезавантаження кіносерії.

Пов’язане зображення

Constantin Films залучили до фінансування нового проекту великого й жахливого Джеймса Вана. Той, у свою чергу, підтягнув за собою сценариста Ґреґа Руссо. Ґреґ поділився деякою інформацією стосовно перезапуску "Обителі зла":

По мотивах гри "Обитель зла" було знято уже 6 фільмів, тож нам хотілось спробувати дещо новеньке. Я з самого початку хотів зробити історію чистим горором у дусі останніх гітових проектів Джеймса Вана.

Руссо також заявив, що проект базуватиметься на останній грі франшизи - "Resident Evil 7: Biohazard". Перша частина ігрової горор-лінійки побачила світ у 1996 році, і була створена під впливом робіт Джорджа Ромеро, проте до 2016 серія "Resident Evil" з горору перетворилась на екшен. У 2017 студія розробників Capcom вирішила повернутись до витоків і зробила чистенький горор на радість фанатам. Остання частина гри розповідає про мешканця Луїзіани Ітана Вінтерса, який відправляється на пошуки зниклої дружини й несподівано потрапляє у маєток сім'ї канібалів. Resident Evil 7: Biohazard була схвально сприйнята критиками і отримала кілька престижних нагород.

Дата початку зйомок нової стрічки всесвіту "Обителі зла" поки не повідомляється.