Ніколас Кейдж, який за останні роки докотився до "зйомок-за-їжу" в різноманітних фільмах категорії Б, повертається і знову намагається видряпатись у серйозне кіно. Як стало відомо, він зіграє головну роль у стрічці "Барва з позамежжя світу" - екранізації однойменного твору великого й жахливого Говарда Філіпса Лавкрафта.

Лавкрафт написав цей твір у 1927 році і вважав чи не найкращим у власному доробку. Сюжет розповідає про фермера Нейгема Гарднера, якому в двір упав метеорит. З того моменту дерева у його саду почали світитися дивним, невідомим нашому світу кольором. Дуже скоро химерні зміни почали відбуватися з його тваринами, а потім дійшли й до людей.

Компанію Кейджу складуть Джоелі Річардсон, що колись грала у славнозвісному космогорорі "Горизонт подій" (1997), та Джуліан Гілліард, що встиг засвітитися у серіалі "Привиди дому на пагорбі" (2018). Поставить це все діло Річард Стенлі, який у свій час зняв Велсівський "Острів доктора Моро" (1996).

Не часто кінороби тішать нас екранізаціями творів містера Провіденса. До слова, оповідання "Барва з позамежжя світу" можна знайти українською у другому томі повного зібрання прозових творів Говарда Філіпса Лавкрафта від Видавництва Жупанського.