Демон сукуб і її демонята

Туман усе згущався і згущався: небеса були чорні, а зірок не видно. Була ніч, десь після полуночі і стояла гробова тишина. Це було неймовірно красиво і зловіще водночас.

Луціана йшла з роботи додому. Вона знову запізнювалася на свій улюблений серіал. Так хотілося по скоріше загорнутися в тепле одіяло і випити чорного чайку. Але цього разу все пішло за іншим сценарієм.

По дорозі додому Луціана зайшла в готель «Хрестоносець» за дорученням шефа. У стойки портьє стояла жінка гарно вбрана середніх літ з темним волоссям і короткою стрижкою й чекала когось.

Луціана запитала її: «Де всі?» Вона відповіла: «А хто ж його знає. Півгодини вже тут чекаю.» Розмова потекла у вільному напрямку. І все було звичайним, доки тема не торкнулася особистого.

Тут і почалося дивне. Луціана не хотіла розповідати про свій невдалий шлюб, але все одно чомусь почала жалітися. Її наче загіпнотизували і на автоматі вона видала всю підноготну.

І тут ця жінка каже: «Ти що не знала за кого виходиш?» Луціана притихла і задумалася: їй було соромно відповідати, бо відповідь однозначно була б «так». Вона: «Так тобі треба розлучитися з ним. Однозначно!»

А Луціана більше не могла чути цих порад. Їй було душно і здавалося що зараз вона задихнеться. Неохота була згадувати всі ті муки, які вона пережила через нього. Вона викрикнула: «Досить!» І тут прийшов портьє ще з кількома чоловіками. На перший погляд вони були нічим не примічимі, але потім Луціана придивилася до них і побачила що з ними щось явно не так.

Луціана: «Вибачаюся, але мені пора іти. Ось цей конверт для вас»- передала його портьє і збиралася йти як почула сміх. Обернувшись, вона побачила що ці мужчини сміялися і дивилися на неї. А жінка дивилася на Луціану зверхньо. Стало аж не по собі і тут вона зрозуміла, що та жінка знайома з чоловіками. І Луціана промовила до жінки: «Це неправда. Я знаю з ким живу». Після чого спішно удалилася,отримавши від портьє документ підтверджуючий отримання листа.

От сон і скінчився, а Луціана прокинулася. Зробила це силою думки:вона це вміла, закінчувати сон неприємного характеру. Для цього потрібно лише сконцентруватися і захропіти дуже голосно. Так, вам не почулося-саме захропіти. Це був сигнал до пробудження. Якимось чином вона розуміла, що та жінка є демоном сукубом і ті чоловіки були її демонами прислужниками. Метод «захропіти» спрацював не з першого разу, бо сон був глибоким та яскравим але все обійшлося і життя потекло вже в іншому напрямку. Перехід було здійснено в інший сон: тривожний та не страшний.

Знаходиться в групах

Прийом оповідань: Допущені на конкурс
Історія статусів

13/10/22 03:03: Прийнято на конкурс • Прийом оповідань
17/10/22 01:43: Грає в конкурсі • Перший етап
23/10/22 20:00: Дискваліфіковано • Перший етап