Пророчий сон

Раніше уже розповідалося про пророчі сни і як вони діють, але цього разу ми поговоримо про пророчі сни із символікою. Це сни-значення яких не буквальне і їх треба розшифровувати.

Тепер Луціана була у гостях в матері. Доки вона в неї гостювала стався третій вибух, а вірніше ракетна атака на містечко. І найстрашніше було те, що впала та ракета біля її квартири.

Була ця ракета доволі велика і зруйнувала вщент кілька сусідніх домів. Луціана вийшла з матір’ю надвір і вони підійшли роздивитися цю катастрофу поближче. І помітила Луціана важливу деталь, а саме: назву ракети і була вона «Чалая Тенрай».

Подивившись зранку значення цих слів у гуглі Луціані не стало ясніше до чого був цей сон. Ба «чалая»-це прізвище Анатолія Серова Констянтиновича: радянського воєнного діяча. Щодо більш детальних відомостей: самий популярний радянський льотчик 1930х років; признаний майстер вищого пілотажу і організатор власної групи; учасник громадянської війни в Іспанії.

Друге слово «тенрай» також не прояснило картини, бо мало відношення до гри яка невідомо яким боком стосувалася нинішньої війни. А Луціана була впевнена, що це були воєнні дані: аби вона могла допомогти своїм землякам. Так от дані про гру: її повна назва «Перелом із Halo Infinite Тенрай». Тенрай супроводжується спеціальним плели стом «Вбивця Фієста», де ціль полягає в тому щоб усунути найбільш протистоящих іграків і дається для того зброя з особливими покращеннями.

Навіть поєднати ці два терміни «чалая» і «тенрай» не дуже приводили в ясність й Луціана ламала голову над фактами що лежали перед нею, проте не піддавалися раціональному поясненню. Ні, вона знала, що обов’язково догадається бо це було вкрай важливо і з її складом розума-це завжди вдавалося непогано-що часто рятувало людей із біди (деколи й масово).

Знаходиться в групах

Прийом оповідань: Допущені на конкурс
Перший етап: Хижка в лісі
Історія статусів

13/10/22 03:02: Прийнято на конкурс • Прийом оповідань
17/10/22 01:43: Грає в конкурсі • Перший етап
23/10/22 20:00: Дискваліфіковано • Перший етап