Шона Біна знову вб'ють: тепер у грі "Hitman"

Данці з ІО Interactive готуються випустити нову гру серії Hitman (уже сьому по рахунку). Нова глава соціального стелсу про голомозого кілера-клона зі штрих-кодом на потилиці побачить світ в листопаді цього року. Розробники анонсували, що в грі буде 6 місій, в одній з них гравець матиме змогу ліквідувати ціль, зовнішність якій подарує голівудський актор Шон Бін.

Шон Бін - зірка "Гри престолів", "Володаря Перснів", "Трої", актор-спойлер, який, по підрахунках фанатів, гинув у своїх фільмах щонайменше кілька десятків разів. Фанати горору могли побачити його у ремейку "Попутника", "Сайлент Гілі", трилері "Ілюзія польоту" та серіалі "Хроніки Франкенштейна". Цікаво, що у кінематографічному трейлері герой Шона Біна також жаліється на те, що його постійно хочуть убити, проте, на щастя, він постійно обдурює смерть.

На сеансі психотерапії герой Шона Біна Марк Фаба роздумує про свою долю і про те, як важливо бути креативним у своїй справі, створювати інструменти для роботи з підручних матеріалів. Опісля він назначає зустріч у Маямі агенту 47, який слідкує за ним через камеру спостереження. У грі "Hitman" існує система невловимих цілей - завдання на ліквідацію з'являється в рамках обмеженої в часі ігрової події. У гравця є тільки одна спроба ліквідувати об'єкт, після чого завдання зникає. Саме такою ціллю буде Шон Бін.

Реліз гри запланований на 13 листопада 2018 року.

Похожее изображение

Подобається проєкт? Ви можете підтримати нас, всі кошти підуть виключно на розвиток «Бабая»

Бажаєте опублікувати свої матеріали? Пишіть нам на пошту: