(Раян Ґослінґ стане Людиною-Вовком)

За інформацією Variety, Раян Ґослінґ візьме участь у розробці легендарною студією Universal Pictures нової версії «Людини-Вовка» (Wolfman). Він працюватиме над сценарієм разом із сценаристами «Оранжевий – гіт сезону» (Orange is the new black, 2013-2019) - Лорен Шукер Блум та Ребеккою Анжело. Разом з тим, наразі у проєкту відсутній режисер, але вважається, що ним стане Корі Фінлі (який нещодавно отримав захоплені відгуки за «Бездоганного» (Bad Education, 2019) з Г’ю Джекманом у головній ролі).

Як зазначають у Variety, невідомо, як буде виглядати нова Людина-Вовк, проте це має бути персонаж у дусі трилера Дена Ґілроя «Стерв’ятник» (Nightcrawler, 2014) з Джейком Джилленголом, але з очевидним елементом надприродного.

Як бачимо, студія Universal продовжує радувати любителів культових фільмів жахів, і нещодавній «Невидимець» з Елізабет Мосс, котрий вийшов у цьому році, доводить про великий потенціал у цій області. Очікується перезавантаження всесвіту монстрів.

Нагадаємо, що оригінальний фільм «Людина-вовк» вийшов в 1941 році. У 2010-му студія спробувала реанімувати кінострічку, запросивши до зйомок Бенісіо Дель Торо, Ентоні Гопкінса й Емілі Блант, проте фільм не здобув прихильності критиків, хоч і отримав «Оскара» за найкращий грим.

Наразі Universal Pictures працює над такими проєктами всесвіту як «Армія темряви» (Dark Army) Пола Фейґа, «Франкенштейн» Джеймса Вана, «Жінка-невидимка» (The Invisible Woman) Елізабет Бенкс, «Дракула» Карін Кусами та «Ренфілд» Декстера Флетчера.