Пекельний жовтень від Hulu - трейлери прийдешніх жахів

Одразу три примітних горор-серіали вийдуть на стрімінґовому каналі вже наступного місяця

Поділитися

 (Пекельний жовтень від Hulu - трейлери прийдешніх жахів)

Канал Hulu підготував нам чудові подарунки. Давайте глянемо, які релізи які вийдуть вже наступного місяця.

«Країна монстрів» (Monsterland) - майбутній американський серіал-антологія, створений шовранеркою Мері Лоуз, яка працювала над екранізацією кривавого комікса «Проповідник» та неонуаром «Неоновий демон». Серіал знято за мотивами роману «Північноамериканські озерні монстри» автора Натана Беллінґруда». І, як ви зрозуміли, всі почвари будуть пов'язані з водою, тож очікуємо на криваві історії про русалок, потопельників та інших представників водяної нечисті.

Перший сезон, який складається з восьми серій, вийде 2 жовтня 2020 року.


«Книги крові» (Books of blood) – серіал, який складається з трьох історій, заснованих на оповіданнях Клайва Баркера з культової збірки «Книги крові». Перша історія буде заснована на оповіданнях «Книга крові» 1984 року та «На вулиці Єрусалиму», 1985-го. На яких оповіданнях ґрунтуються наступні дві історії, офіційної інформації немає.

Подорож на незвідану та заборонену територію через три історії, сплутані у просторі та часі, відбудеться 7 жовтня 2020 року.


Гелстром (Helstrom) – серіал, заснований на історії персонажів коміксів Marvel - Деймона і Сатани (Ани) Гелстромів.

Вони - діти загадкового і могутнього серійного вбивці, який до того ж, схоже, не був звичайною людиною. Коли герої виростають, вони намагаються не тільки дізнатися про свої справжнє походження, але і в процесі займаються знищенням різноманітних тварюк та поганців.

Перший сезон буде складатися з 10 серій, які одразу вийдуть 16 жовтня 2020 року.Подобається проєкт? Ви можете підтримати нас, всі кошти підуть виключно на розвиток «Бабая»

Бажаєте опублікувати свої матеріали? Пишіть нам на пошту: