"Чорний молот": Legendary екранізує нетипову супергероїку Джеффа Леміра

Хлопці та дівчата з Legendary підшукують собі франшизу на довготривалий термін, та ще й таку, яка б вирізнялась з-поміж інших оригінальністю та нетиповістю. Вибір кіноробів упав на химерні комікси "Чорний молот" Джефа Леміра - одного з найкращих коміксистів сьогодення. Судячи зі свідчень інсайдерів, Legendary планує втілити комікс як на великих, так і на малих екранах.

Першоджерело являє собою епічну сагу, в якій переплітаються історії про минуле та теперішнє і виходять далеко за межі супергероїчного жанру. Серед головних героїв: лайлива дівчинка з пристрастю до алкоголю та сигарет, марсіянин нетрадиційної орієнтації, доросла жінка, замкнена в молодому тілі, - і це далеко не повний список колоритних персонажів "Чорного молота". Колись вони були героями й урятували світ від абсолютного зла, але зараз з невідомих причин опинилися на фермі, яку не можуть покинути вже десять років. Здавалось, чому б не насолоджуватись спокійним життям, та головні герої з усіх сил хочуть вирватися з цього дивного місця. У той же час таємний незнайомець намагається повернути їх у реальний світ задля останньої пригоди.

Оригінальний комікс користується популярністю у читачів, також є лавреатом найвищої нагороди серед коміксів: премії Віла Айзнера. В Україні перший розділ "Чорного молота" вийде навесні наступного року у видавництві "Vovkulaka".