Поділитися

 (Клайв Баркер долучився до серіалу НВО)

Deadline повідомляє, що Клайв Баркер стане виконавчим продюсером серіальної екранізації «Повсталий з пекла» для HBO.

Нагадаємо, що проєкт був анонсований у квітні цього року. Девід Гордон Грін, режисер недавнього переосмислення «Гелловіна», поставить декілька епізодів до прийдешнього серіалу.

Зараз над сценарієм працюють:
Марк Верхайден
(Серіали «Костянтин», «Шибайголова», «Еш проти зловісних мерців», «Болотна істота»)

Майкл Догерті («Гаманець або життя», франшиза «Люди Ікс», «Крампус», «Повернення Супермена», «Годзилла 2: Король монстрів»)

Також вони приєднаються до тандема продюсерів Денні Макбрайда (серіал «Завучі», «Ананасовий експрес», «Хоробрі перцем»), Ден Фара («Першому гравцеві приготуватися»), Роєм Лі («Доктор Сон», «Прокляття», дилогія «Воно»). Як стало відомо, до команди долучився автор оригінальної повісті Клайвом Баркером.

Права на теле-адаптацію було придбано у червні минулого року. За словами творців прийдешнього серіалу, в них у планах створити не ремейк, а духовне продовження і більш розширену міфологію оригіналу.

Оригінальний «Повсталий з пекла» розповідав про кенобітів — людей, яких було перетворено на демонів зі втратою пам'яті і вічним бажанням творити зло.

Сценаристом і режисером першої екранізації 1987 року став сам Клайв Баркер. Пізніше картина отримала дев'ять продовжень, останнє з яких, «Повсталий з пекла: Вирок», вийшло в 2018 році відразу на носіях.

Даних про акторський склад серіалу, дати початку зйомок і виходу проєкту в ефір поки немає.

hellraisere1542125599855.jpeg

Подобається проєкт? Ви можете підтримати нас, всі кошти підуть виключно на розвиток «Бабая»

Бажаєте опублікувати свої матеріали? Пишіть нам на пошту: