Поділитися

 (Анонсовано документальний фільм про Майка Міньйолу)

Березень розпочався з того, що Джим Демонакос, співзасновник Emerald City Comic Con та LightBox Expo, запустив краудфандінґовий проект повнометражного документального фільму про творця Геллбоя, до якого увійдуть численні інтерв'ю з культовими авторами, демонстрація раніше недоступних кадрів та робочого процесу Міньйоли. Сам Джим є затятим фанатом робіт Майка і регулярно підкреслює значущість творця для сучасної індустрії коміксів.

Допомагати в зйомці документального фільму буде Кевін Ганна - режисер анімаційного фільму "Зоряна Дівчинка" 2014 року. Зараз, за словами творців, на руках у них більше 80 годин всіляких матеріалів, знятих тільки за останні півтора роки. Серед них, приміром, інтерв'ю з відомими режисерами, акторами, сценаристами і видавцями : Нілом Ґейманом, Дагом Джонсом, Гільєрмо Дель Торо, та іншими.

Частина зйомок проекту, що залишилася, запланована на осінь-зиму 2021 року, а повноцінний реліз фільму, якщо все піде за планом, відбудеться вже навесні 2022 року. Вже зараз збори краудфандінґа перевалили за чверть мільйона доларів (хоча для випуску було потрібно всього 58 тисяч), а до завершення проекту залишається більше 20 днів. Взяти участь у проекті можете і ви: за символічні п'ять доларів ваше ім'я поповнить титри фільму, а за п'ятнадцять ви отримаєте листівку з автографами авторів картини.

kirbykracklejimdemonakoskylestevensvegasvalleycomicfest110312.jpg

Джим Демонакос (зліва)

Роботи Майка Міньйоли виходили українською мовою ("Геллбой"/Видавництво "Вовкулака", "Балтимор"/Видавництво "Мальопус").

Подобається проєкт? Ви можете підтримати нас, всі кошти підуть виключно на розвиток «Бабая»

Бажаєте опублікувати свої матеріали? Пишіть нам на пошту: